Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile görüştükten sonra sitemiz Gergerim.com'a özel röportaj verdi.

Gerger Belediye Başkanı Zeynel Aslan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme ile ilgili olarak sitemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Başkan ASLAN; "Bundan önceki genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde partim olmadığı halde, partimle ters düşmeme rağmen gerek basın yoluyla gereksede bizzat halkla muhattap olarak AK Parti'ye olan desteğimi açıklamıştım. Ama bu desteğimize kaynaklı olarak ilçemizde artan AK Parti oylarını teşkilat sahiplendi sahiplenmenin ötesinde ilçemizin hizmet noktasında bir şeyler yapacaklarına bunu rant olarak kullandılar ve iki dönem sırf biz istediğimiz için AK Parti'ye destek veren Gergerli hemşehrilerimizde mağdur oldular. Sağolsun yeni atanan valimiz ile bu haksızlıkta sona erdi bu vesile ile sayın valimizede teşekkürlerimi sunarım. Bizler gecen iki dönemde Adıyaman ilinde ikinci ve üçüncü ilçe olduk AK Partiye oy verenler olarak buna istinaden Adıyaman milletvekili aynı zamanda Grup Başkan vekili olan Ahmet Aydın'dan hizmet adına yapacağımız tüm projelerin gerçekleşmesi sözünü aldık. Ama daha sonra ülkemizin içine düştüğü karmaşık durumdan ötürü olsaki sözünü tutamadı tabi biz kendimizi böyle avutuyoruz gerçekten böyle değilse kandırıldık eğer böyle ise bu bizim için çok kötü bir durum işte bu konular ışığında derdimizin tek dermanının Sn. Cumhurbaşkanında olduğunu kanaat getirdim. Bu nedenle kendisi ile görüştüm ve ilçedeki durumu kendisine bizzat anlattım hizmet noktasında her türlü yardımı alacağımıza dair söz aldım. Sayın Cumhurbaşkanımızdan aldığım bu sözler noktasında 16 Nisan'daki referandumda partimin Hayır demesine rağmen bana inanıp güvenen halkımın üçüncü defa benim için EVET demesini istiyorum. çünkü bu oyları AK Parti teşkilatı için değil, Adıyaman Vekilleri içinde değil, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN için istiyorum. Bizim oylarımızı bir daha bizi maağdur etmek için kullanamaycaklar. ben halkıma bunun sözünü rahatlıkla veriyorum şimdi nasıl Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşüp sorunlarımızı ilettimsede bundan sonrada verdiğimiz oyların karşılığını almazsak yine Cumhurbaşkanımıza gider ve oylarımızın karşılığını bizzat kendisinden talep ederim. Halkım adına artık arada ne milletvekilleri nede bakanlar il, ilçe başkanları var. muhattabımız 16 Nisan'da kendisi için EVET dediğimiz Sayın Cumhurbaşkanımız olacaktır" dedi.

Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Görüşmesi

Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Görüşmesi

Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Görüşmesi

Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Görüşmesi

Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN

Gerger Belediye Başkanı Zeynel ASLAN

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları